wtorek, 29 marca 2016

, ,

Pędzle z dresslink | Recenzja

Cześć dziewczyny!

Jak już wspominałam w poście z Wishlistą, zamówiłam sobie pędzle z dresslink (link do pędzli). Cena za komplet 10 pędzli wynosi 3,50$. Zamówienie przyszło mi po 11 dniach więc bardzo szybko i używam ich już od ok. 3 tygodni więc pora na recenzję :)


 
W komplecie znajdziemy 5 pędzli do makijażu twarzy i 5 pędzli do makijażu oczu. Pędzle są zapakowane w woreczek foliowy i dodatkowo każdy z osobna też jest w woreczku foliowym co można zobaczyć na zdjęciach.

(Zdjęcie zrobione zaraz pod odebraniu paczki z pędzlami i paskami do paznokci)


Pędzle są dość duże i mają bardzo miękkie i przyjemne włosie, które po myciu nie wypada. Według mnie wyglądem przypominają pędzle Hakuro. Pędzle te są bardzo proste i precyzyjne w użyciu.

Pędzle do twarzy: 

W komplecie są pędzle:
- 2 skośno zakończone
- 1 płaski 
- 1 zaokrąglony
- 1 stożkowy


Te dwa pędzle skośno zakończone różnią się tym, że jeden jest bardziej zaokrąglony, a drugi bardziej płaski. Używam tylko jednego z nich i to tego płaskiego i świetnie rozprowadza na policzkach róż.


  
Następny pędzel jest płaski i idealnie się nim nakłada podkład. Wbija go w skórę i nie tworzy efektu maski. Przyznam, że odkąd używam do podkładu pędzla to moja twarz jest dłużej matowa.Kolejny pędzel jest zaokrąglony w przeciwieństwie do tego poprzedniego i używam go do pudru. Ostatni pędzel do makijażu twarzy jest bardziej stożkowy i bardziej zbity i twardszy od pozostałych. Używam go do konturowania twarzy brązerem i świetnie się do tego sprawdza, nie robi plam i rozprowadza produkt tylko w tych miejscach gdzie chcę tego.Pędzle do oczu: 

W komplecie są:

- 2 pędzle skośno zakończone
- 1 pędzel kulkowy
- 1 pędzel zaokrąglony
- 1 pędzel płasko zakończony


Te dwa pędzle tak samo jak te do twarzy różnią się tym, że jeden jest zaokrąglony, a drugi płaski. Tych pędzli używam to rozcierania cienia w załamaniu powieki.
Kolejny pędzel jest kulkowy i jest zbity i twardszy od pozostałych. Używam go do rozcierania kredki na powiece.


Kolejny pędzel jest zaokrąglony i także używam go do rozcierania cienia w załamaniu powieki, można go także wykorzystać do nakładania korektora.


Ostatni pędzel jest płasko zakończony w porównaniu do poprzedniego i używam go do nakładania cienia na ruchomą powiekę.


Podsumowanie:

Plusy:
- tanie
- duża ilość pędzli w komplecie
- miękkie
- łatwe w użyciu
- łatwo dostępne

Minusy:
- czas oczekiwania (max. 30 dni)


Jestem bardzo zadowolona z tych pędzli chociaż zamówiłam je w ciemno. Polecam je każdemu bo są tego warte. Jeśli ktoś nie chce wydać dużo pieniędzy na pędzle to warto je zamówić :)Do następnego, Karolina! ;*

Share:

2 komentarze:

Dziękuję za odwiedzenie bloga i dzielenie się swoją opinią, zostaw link do swojego bloga, a na pewno zajrzę. Jeśli spodobał Ci się mój blog to zapraszam do obserwowania by być na bieżąco ;)